Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu

Ikona za apteczkę na Ukrainę

Ikona za apteczkę na Ukrainę

Włączamy się do pomocy walczącej Ukrainie. Prosimy o pomoc w zakupie apteczek pierwszej pomocy. W momencie, kiedy każdy pomaga jak może naszym braciom na Ukrainie, pragniemy również dołączyć się do tej pomocy, przez aukcje naszych ikon.  Od współbraci z Ukrainy, dostajemy informacje, że wśród najbardziej poszukiwanych produktów, obecnie bardzo potrzebne są profesjonalne apteczki do opatrywania rannych w warunkach polowych.

W momencie, kiedy każdy pomaga jak może naszym braciom na Ukrainie, pragniemy również dołączyć się do tej pomocy, przez aukcje naszych ikon. 
Od współbraci z Ukrainy, dostajemy informacje, że wśród najbardziej poszukiwanych produktów, obecnie bardzo potrzebne są profesjonalne apteczki do opatrywania rannych w warunkach polowych. Chcemy przekazać na ten cel, kilka ikon Fraternii, które możecie licytować na naszym Facebooku. Cena wywoławcza przypisana jest do każdej ikony. Ikony można licytować pod każdym zdjęciem osobno, wpisując swoje propozycje w komentarzach. 
Apteczki, które chcemy kupić, to profesjonalne zestawy do udzielania pierwszej pomocy i ratowania życia, w najtrudniejszych warunkach polowych.
Zapraszamy na naszą stronę na Facebooku:
Fraternia Pojednanie | Facebook

PARTNERZY

akeda-logo-finale.png
kapucyni-pl-logo.png
logo-krynica-calym-sercem.png
pobierz-1.png
pobierz.jpg
sarepta-logo-1.jpg
untitled-design-39.png